Adresa:

Penzion Heller
Hrebecna 68
Abertamy 36235
Czech Republic
Tel: +420-222 532 534

Aktuálne počasie:

Penzion Heller ubytovanie Abertamy Aktuálne počasie: skoro zataženo
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 16 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

*** Penzion Heller / ubytovanie Abertamy

Penzion Abertamy Heller
Rodinný penzión Heller sa nachádza na rozhraní obce Abertamy a osady Hrebečná, v západnej časti Krušných hôr. Penzión ponúka ubytovanie pre 16 osôb + možnosť prísteliek. Penzión Heller je vďaka svojej polohe ideálnym miestom pre zimnú i letnú rekreáciu. Vydajte sa objavovať kúzlo takmer nedotknutej prírody do romantických zákutí Krušnohoria.

Ubytovanie Hrebečná Abertamy
V penzióne Heller je k ubytovaniu pripravený 1x rodinný apartmán pre 4-6 osôb s dvoma spálňami, sprchou a WC, 2x trojposteľová izba s vlastnou sprchou a WC a 2x dvojlôžková izba so spoločným WC a sprchou. Detská postieľka na zapožičanie.

Penzión Heller služby
V penzióne Heller nájdete aj spoločenskú miestnosť s barom (čapované pivo Pilsner Urquell 12) a televíziou pre príjemné chvíle odpočinku. V penzióne je hosťom k dispozícii plne vybavená kuchynka aj lyžiareň / či úschovu bicyklov, samostatná sušiareň na obuv a herňa s futbalom a šípkami. V celom objekte je zadarmo dostupný bezdrôtový internet. Keď prídete vlastným vozidlom, je pre Vás pripravené parkovisko priamo vedľa penziónu. Samozrejmosťou je možnosť ubytovania so psom.

Možnosti stravovania
V cene ubytovania sú bohaté raňajky formou švédskych stolov, ktoré sa kvalitou vyrovnajú drahším ubytovacím zariadením (denne čerstvé pečivo, maslo, syry, salámy, džemy, müsli a cereálie s mliekom, káva, čaj, džús). Štandardne po predchádzajúcej dohode ponúka penzión Heller možnosť polpenzie a pre väčšie skupiny i plnej penzie.

Dovolenka Krušné hory
Medzi najobľúbenejšie aktivity v okolí penziónu Heller patrí cykloturistika, pešia turistika, čoraz populárnejší nordic walking a v zime bežky. V okolí na Vás čakajú značené turistické aj cyklistické chodníky. Medzi najobľúbenejšie trasy patrí náučný chodník Blatenská priekopa alebo Božídarské rašeliniská. V zime je lákadlom pre bežkárov neďaleká Krušnohorská magistrála, ktorá prechádza 50m od penziónu a vedie po celej dĺžke hrebeňov Krušných hôr. Na viacerých miestach umožňuje prechod do Nemecka s napojením na tamojšie bežecké stopy. Zjazdové lyžovanie ponúkajú lyžiarske areály Abertamy, Pernink alebo Neklid v Božom Dare, kde si prídu na svoje i snowboardisti. Okolie Hrebečnej však ponúka mnoho ďalších príležitostí pre aktívnu dovolenku - hubárčenie v lesoch plných húb, poznávanie zaujímavej a pohnutej histórie pohraničia (náučné chodníky) alebo adrenalínové športy, ako je kiting.
Penzion Abertamy Heller - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Abertamy Heller - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Abertamy Heller - možnosť pripojenia na internetPenzion Abertamy Heller - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Abertamy Heller - Izby s vlastnou toaletouPenzion Abertamy Heller - Iybz sú vybavené televízorom